Зробити домашньою|Додати в обране
  
» Управління Держпраці в Івано-Франківській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців
---

Управління Держпраці в Івано-Франківській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців

31.03.2016
Управління Держпраці в Івано-Франківській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:
1.1. головних державних інспекторів:
- відділу з питань гігієни праці -4;
- відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг – 1
Вимоги до кандидатів:
громадянство України; вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень: спеціаліст, магістр за відповідним напрямком); стаж роботи на посадах в державній службі не менше 1 року або за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, подають разом із заявою про участь у конкурсі такі документи:
особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 сантиметрів; копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення (з 31.03.2016 по 29.04.2016р.)за адресою: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67.
Додаткова інформація щодо зазначених посад, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається сектором персоналу Управління Держпраці за телефоном (0342) 75-22-29.Питання на перевірку знаннь:
- ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ на перевірку знання Конституції України, Законів України “Про державну службу” та “Про запобігання корупції”;
- Перелік питань для складання іспиту кандидатами на заміщення вакантних посад головного інспектора в нафтогазовидобувній помисловості.
- Перелік питань для складання іспиту кандидатами на заміщення вакантних посад головного державного інспектора по «Правилам безпеки систем газопостачання».
- Перелік питань для складання іспиту кандидатами на заміщення вакантних посад головного державного інспектора (із адміністративних послуг).
- Перелік питань для складання іспиту кандидатами на заміщення вакантних посад головного державного інспектора (із ринкового нагляду)
- Питання на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень Державної служби України з питань праці та її структурних підрозділів на зайняття посади головного спеціаліста сектору персоналу
- Питання на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень Державної служби України з питань праці та її структурних підрозділів на зайняття посади головного державного інспектора відділу нагляду в АПК та СКС
- Питання на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень Державної служби України з питань праці та її структурних підрозділів на зайняття посади головного державного інспектора відділу з питань гігієни праціскачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67