Зробити домашньою|Додати в обране
  
» На конференції з питань бухгалтерського обліку та оподаткування Управлінням Держпраці в області обговорено актуальні питання на тему «Відпустки»
---

На конференції з питань бухгалтерського обліку та оподаткування Управлінням Держпраці в області обговорено актуальні питання на тему «Відпустки»

21 червня 2016 року Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області взято участь у конференції з питань бухгалтерського обліку та оподаткування для керівників, підприємців, представників державних установ, бухгалтерів Івано-Франківської області, яку організовано Громадською організацією «Спілка бухгалтерів Прикарпаття», де була розкрита актуальна тема «Відпустки».
Під час конференції відповідно до компетенції представником Управління Держпраці в Івано-Франківській області було роз’яснено як правильно дотримуватись вимог законодавства про працю з питань надання відпусток. Зокрема, ході доповіді акцентовано увагу щодо порядку надання додаткової відпустки учасникам бойових дій та інвалідам війни. Присутні на круглому столі мали можливість задати питання стосовно актуальної для них теми і отримати на них вичерпні відповіді.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67