Зробити домашньою|Додати в обране
  
» Грошову допомогу "на оздоровлення" для держслужбовців не можна виплачувати частинами
---

Грошову допомогу "на оздоровлення" для держслужбовців не можна виплачувати частинами

Як відомо, щорічну відпустку на прохання працівника може бути поділено на частини будь-якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів. Невикористана частина щорічної відпустки повинна бути надана працівникові, як правило, до кінця робочого року, але не пізніше 12 місяців після закінчення робочого року, за який надається відпустка.

Чи можна у разі поділу щорічної основної відпустки на частини виплачувати частинами й грошову допомогу "на оздоровлення"?

Мінсоцполітики у листі від 19.09.2017 р. № 2416/0/101-17 зазначила, що під час формування фонду оплати праці на відповідний бюджетний рік для кожного працівника передбачається одна допомога для оздоровлення, яка є гарантованою виплатою один раз на рік при наданні щорічної відпустки за відповідний робочий рік.

Отже, грошову допомогу не можна ділити на частини. Вона виплачується один раз на рік однією сумою під час надання будь-якої з частин щорічної відпустки.

Звертаємо увагу, що це роз'яснення cтосується держслужбовців. Решта працівникам така грошова допомога надається за правилами, встановленими між роботодавцем та працівниками (у колективному або в трудових договорах, чи за наказом керівника).  Хоча такі небюджетні роботодавці можуть використовувати це роз'яснення при встановленні цих правил. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67