Зробити домашньою|Додати в обране
  
» Відбулась нарада з приводу зростання рівня травматизму на території області
---

Відбулась нарада з приводу зростання рівня травматизму на території області

3 серпня 2018 року відбулась нарада з приводу зростання рівня травматизму на території області. У нараді взяли участь начальник Управління – Ігор Росипайло, перший заступник начальника Управління – Руслан Мазур, начальники відділів та завідувачі секторів, що здійснюють нагляд за додержанням законів та інших нормативно – правових актів з питань охорони праці. На нараду були запрошені представники підприємств, на яких у 2018 році сталися смертельні нещасні випадки, пов’язані з виробництвом. Серед них: ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», РП Надвірнянської дільниці служби підстанції АТ «Прикарпаттяелектроенерго», ДП «Брошнівське лісове господарство», ТзОВ «Слобідка», філія «Коломийська ДЕД» ДП «Івано-Франківський облавтодор», ТОВ «ВКФ Тріумф», ДП «Кутське лісове господарство». Також серед запрошених були представники підприємств, на яких нещасні випадки не пов’язані з виробництвом, проте потерпілі працювали по договору цивільно – правового характеру: ТзОВ «ФІЛБУД», Надвірнянська філія ТОВ «Свиспан Лімітед». У ході наради з доповідями виступили представники – учасники даних підприємств про стан виробничого травматизму, а також про заходи, які вживаються для запобігання настання нещасних випадків.

«Шановні колеги, життя і здоров’я людини – це найвища цінність. Тому нам разом з вами необхідно докласти усіх зусиль, щоб зберегти цю цінність. Щоб усі працівники як приходили на роботу здоровити, так і поверталися додому здоровими і живими», - наголосив Ігор Росипайло.

Проаналізувавши настання нещасних випадків на виробництві можна зробити висновок, що основними причинами їх настання є:

  1. технічні, в тому числі: конструктивні недоліки,  недосконалість,  недостатня надійність засобів виробництва, незадовільний технічний стан виробничих   об'єктів,   будівель,  споруд,  інженерних комунікацій, території;
  2. організаційні, в тому числі: порушення правил безпеки руху, невиконання вимог інструкцій з охорони праці, залучення до роботи працівника не за спеціальністю;
  3. психофізіологічні, в тому числі: травмування внаслідок протиправних дій інших, особиста необережність потерпілого.

За результатами наради розроблено заходи щодо зменшення рівня виробничого травматизму на суб’єктах господарювання області.

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67