Зробити домашньою|Додати в обране
  
---

Гаряча лінія

Урядова гаряча лінія

Урядова гаряча лінія – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також усувати недосконалість в роботі органів виконавчої влади.

Дзвінки приймаються фахівцями Урядового контактного центру та надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції для вирішення порушених у зверненнях питань по суті, надання відповідних роз’яснень.


Номер телефону урядової гарячої лінії:

0-800-507-309


Для громадян України, які перебувають за кордоном,
номер телефону урядової гарячої лінії:
+38 (044) 284-19-15.

Урядова гаряча лінія працює цілодобово.

На базі Урядового контактного центру цілодобово працюють спеціалізовані гарячі лінії:

- для інформування громадян України, які переселяються із тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополь та регіонів проведення антитерористичної операції в інші регіони України;

- для звернень громадян з питань корупційних діянь у центральних і місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах;

- гаряча лінія «Діалог з малим бізнесом» з метою оперативного розгляду скарг на протиправні дії посадових осіб органів виконавчої влади.


Будь ласка, звертайтесь на вищезазначені спеціалізовані гарячі лінії за номерами телефонів 0-800-507-309, а також через веб-сайт Урядового контактного центру www.ukc.gov.ua.


Для постраждалих під час Революції Гідності діє спеціалізована гаряча лінія.
Номер телефону лінії:
0-800-505-607

 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67