Зробити домашньою|Додати в обране
  
---

Привітання з Днем Соборності України

 

 

Шановні колеги, друзі!

Щороку, 22 січня Україна відзначає День Соборності. Акти Злуки українських земель стали кульмінацією багатовікової боротьби нашого народу за єдність, самовизначення та свободу.

Впродовж століть вірні сини й дочки українського народу відстоювали незалежність та єдність України. Їх непохитна віра в належне місце нашої Батьківщини серед вільних держав світу надихає нас і сьогодні.

Ми схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя заради незалежної, соборної України та вшановуємо сучасних українських героїв, які мужньо захищають нашу державу для майбутніх поколінь.

Нехай їхній безкорисний героїзм, воля та любов до рідного краю надихають нас до ще активнішої праці заради процвітання українського народу та розбудови України як справді суверенної, демократичної та заможної держави.

Миру Вам і Божої Благодаті!

Слава Україні!

 

 

З повагою

начальник Управління

Ігор Росипайло

Права та обов’язки суб’єктів господарювання під час здійснення перевірок не харчової продукції органами державного ринкового нагляду

Суб'єкти господарювання мають право:

1) вимагати від посадових осіб, які здійснюють ринковий нагляд продукції, додержання вимог законодавства;

2) перевіряти наявність у посадових осіб, які здійснюють ринковий нагляд продукції, наявність службових посвідчень;

3) одержувати від посадових осіб, які здійснюють ринковий нагляд, копії посвідчень (направлень) на проведення перевірок та не допускати їх до проведення перевірок, якщо вони не надали копії таких документів;

4) бути присутніми під час здійснення всіх заходів ринкового нагляду;

5) одержувати в установленому порядку від органів ринкового нагляду необхідну, доступну та достовірну інформацію про результати ринкового нагляду продукції;

6) вимагати від посадових осіб, які здійснюють ринковий нагляд продукції, забезпечення конфіденційності будь-якої інформації, одержаної під час здійснення ринкового нагляду продукції, крім випадків, визначених законами України;

Спеціальна (окрема) номінація в межах конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

X Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2021 оголошує про запровадження спеціальної номінації компанії DEZEGA – «Використання засобів індивідуального захисту органів дихання під час проведення гірничих робіт».

На Прикарпатті органи виконавчої влади створили спільну робочу групу із запобігання використанню незадекларованої праці

В Управлінні Держпраці в Івано-Франківській області спільно з органами виконавчої влади та соціальними партнерами створили робочу групу з питань запобігання використанню незадекларованої праці в регіоні. 

Як отримати необхідні для заповнення декларації дані онлайн під час карантину?

Суб’єктам декларування не варто переживати щодо отримання інформації, необхідної для заповнення декларації. Адже практично всі необхідні дані можна отримати з електронних реєстрів за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Потрібна термінова інформація чи порада? Вихід – «інтерактивний інспектор»!

Державна служба України з питань праці перебуває у постійному контакті із працівниками та роботодавцями, у тому числі за допомогою консультаційної телефонної лінії, запровадженої у Держпраці на початку 2020 року.

До уваги суб’єктів декларування!

1 січня 2021 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2020 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Щорічна кампанія електронного декларування триватиме до 31 березня 2021 року.

Урядом спрощено процедуру розслідування випадків смерті медичних працівників

Захист життя та здоров’я кожного медичного працівника є пріоритетним завданням Держпраці в умовах пандемії, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим

 

 

 

Шановні колеги, друзі!

Від усього серця вітаю Вас із Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

З дитинства це для всіх нас довгоочікувані, улюблені і радісні дні, наповнені світлом свята, спільної радості, веселощів, очікування чуда і казки, душевного тепла та надії.

Рік що минає був насичений подіями, напруженою працею, викликами і труднощами, вирішення яких зробило нас сильнішими і мудрішими. Він подарував нам новий професійний і життєвий досвід.

Нехай новий рік увійде до Вашої оселі добрим і радісним, принесе щастя, удачу, злагоду, достаток і добробут Вашим сім’ям. Буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями!

Від усієї душі бажаю Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, душевної теплоти, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай у Ваших домівках панують мир, взаєморозуміння й любов.

Веселих свят і щасливого Нового року!

 

З повагою

начальник Управління Держпраці

в Івано-Франківській області

Ігор Росипайло

Триває погодження планів розвитку гірничих робіт на 2021 рік

Під головуванням начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігоря Росипайла відбулось засідання комісії з питань розгляду планів гірничих робіт з надрокористувачами на 2021 рік.


Назад Вперед
Наверх
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67