Зробити домашньою|Додати в обране
  
---

Пам'ятка щодо безпечної експлуатації кисневих балонів і систем трубопроводів з киснем

Інформаційно-методичні матеріали щодо безпечної експлуатації кисневих балонів, установок, кисневих трубопроводів у закладах охорони здоров’я та інших суб’єктах господарювання розроблено відповідно до Вимог безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками, затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 28.12.2017 № 2072, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 23.01.2018 за № 97/31549 та Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском, затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 05.03.2018 № 333, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10.04.2018 за № 433/31885, інших нормативно-правових актів з охорони праці.

Працівникам центру паліативної допомоги наголосили на перевагах офіційного працевлаштування

Посадові особи відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці провели семінар для працівників КНП «Івано-Франківський обласний клінічний центр паліативної допомоги Івано-Франківської обласної ради» щодо порядку оформлення трудових відносин.

На підприємстві ТОВ «Карпатнафтохім» стався спалах випарів дихлоретану

За попередньою інформацією, під час проведення вогневих робіт з підсилення металоконструкцій в цеху з виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди стався спалах випарів дихлоретану в стічному лотку.

Представників ОТГ інформують щодо правильності оформлення трудових відносин

Посадові особи Управління Держпраці спільно з працівниками Івано-Франківського міського центру зайнятості провели інформаційний захід з представниками ОТГ, роботодавцями та іншими зацікавленими структурами с.Черніїв.

На одному з будівельних майданчиків міста відбулось падіння стріли баштового крана

17 лютого на будівельному майданчику у мікрорайоні Пасічна відбулось падіння стріли баштового крана. В наслідок події ніхто не постраждав.

Пам’ятка щодо ринкового нагляду

Пам’ятка щодо ринкового нагляду із візуалізацією основних варіантів взаємодії суб’єків господарювання з органами ринкового нагляду

Восьмим апеляційним адміністративним судом підтримано правову позицію Управління Держпраці

Ще у 2018 році Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області було проведено інспекційне відвідування щодо дотримання фізичною особою - підприємцем, який надає послуги тимчасового розміщення, вимог Кодексу законів про працю України.

 

Під час прямування на роботу працівники ДП «ВО «Карпати» потрапили в ДТП

У селі Павлівка поблизу м. Івано-Франківськ в ніч на 9 лютого стався груповий нещасний випадок. Під час прямування на роботу у службовому автотранспорті працівники ДП «ВО «Карпати» потрапили у ДТП,  в результаті чого дві людини загинули, 13 осіб отримали травмами різного ступеня тяжкості.

Телефонні шахраї знову вводять в оману підприємців, представляючись керівництвом Держпраці

У зв’язку з надходженням інформації від суб’єктів господарювання про телефонні дзвінки невстановлених осіб від імені керівництва Державної служби України з питань праці з метою заволодіння грошовими коштами під будь-яким приводом, наголошуємо, що такі дзвінки здійснюються шахраями, які не мають жодного відношення до керівництва та працівників Служби.

 

Держпраці пропонує роботодавцям альтернативний варіант документообігу в системі управління охороною праці

Державною службою України з питань праці розроблено проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України „Про затвердження Порядку впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці.


Назад Вперед
Наверх
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67