Зробити домашньою|Додати в обране
  
---

Пам'ятка щодо безпечної експлуатації кисневих балонів і систем трубопроводів з киснем

Інформаційно-методичні матеріали щодо безпечної експлуатації кисневих балонів, установок, кисневих трубопроводів у закладах охорони здоров’я та інших суб’єктах господарювання розроблено відповідно до Вимог безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками, затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 28.12.2017 № 2072, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 23.01.2018 за № 97/31549 та Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском, затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 05.03.2018 № 333, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10.04.2018 за № 433/31885, інших нормативно-правових актів з охорони праці.

Безпека при виконанні робіт у замкнутому просторі

У зв’язку з настанням літнього періоду Управління Держпраці в Івано-Франківській області нагадує, що всі роботи, які проводяться в колодязях, котлованах, траншеях, закритих приміщеннях вимагають посиленої уваги, особливо у літній період часу.

Працівники Управління Держпраці долучились до акції «Здай кров – врятуй життя!»

Працівники Управління Держпраці в Івано-Франківській області долучились до доброї справи та напередодні Дня охорони праці та з нагоди «Міжнародного тижня імунізації» здали кров для тих, чиє життя залежить від донорської крові.

До відома власників та користувачів атракціонної техніки

Перед початком роботи атракціонних комплексів, потрібно впевнитись у справності обладнання. Управління Держпраці в Івано-Франківській області нагадує правила будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки.

 

Експлуатація атракціонів підвищеної небезпеки (стаціонарних, пересувних, мобільних ) здійснюються роботодавцем на підставі отриманого дозволу  відповідно до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого Постановою КМУ №1107 від 26 жовтня 2011 року із змінами.

Внесено зміни до опису знака відповідності технічним регламентам

Знак відповідності є єдиним знаком, що свідчить про відповідність продукції загальнообов’язковим вимогам безпеки, які діють на території України відносно продукції певної категорії.  Форма, опис, правила та умови його нанесення затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1184.

 

Відповідальність за порушення вимог законодавства про працю України за допуск працівника до роботи без укладення трудового договору

Заходи до притягнення об’єкта відвідування та його посадових осіб до відповідальності за використання праці неоформлених працівників вживаються одночасно із внесенням припису незалежно від факту усунення виявлених порушень у ході інспекційного відвідування або невиїзного інспектування.

Робоча зустріч начальника Управління Держпраці з Головою обласної організації Профспілки працівників державних установ

В Управлінні Держпраці в Івано-Франківській області відбулась робоча зустріч начальника Управління Ігоря Росипайла з Головою обласної організації Профспілки працівників державних установ Ніною Гушпіт.

Онлайн-конференція до Всесвітнього дня безпеки та здоров’я на роботі-2021

У 2021 році Міжнародна організація праці акцентує увагу на важливості зміцнення систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), включно зі службами безпеки та охорони здоров’я працівників як на національному рівні, так і на рівні підприємств. Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі цього року спрямований на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням уроків, винесених з пандемії COVID-19, і набутого досвіду у сфері праці. За рекомендацією Міжнародної організації праці, гасло Дня охорони праці у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи. Інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».

Між Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області та Управлінням ВД Фонду соціального страхування України в області підписано угоду про співпрацю

Начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло та начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано – Франківській області Василь Мельник підписали угоду про співпрацю та партнерство.

Івано-Франківщина: інспектори Держпраці виявили понад 60 порушень на місцевих АЗС

Протягом тижня, з 29 березня по 02 квітня, на виконання доручення Прем’єр-Міністра України, фахівці Управління Держпраці в Івано-Франківській області провели позапланові заходи державного нагляду (контролю) у 8 суб’єктів господарювання, які здійснюють зберігання та роздрібну торгівлю пальним.


Назад Вперед
Наверх
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67