Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Заходи безпеки в промисловості будівельних матеріалів, зв’язку та котлонагляді, здійснені управлінням протягом тижня
---

Заходи безпеки в промисловості будівельних матеріалів, зв’язку та котлонагляді, здійснені управлінням протягом тижня

Посадовими особами відділу нагляду у будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку управління Держпраці в Івано-Франківській області з 03 по 07 серпня 2015 року проведено 4 спільних семінар-наради у суб’єктів господарювання, а саме: ТзОВ «КМБ СЕРВІС», ТзОВ ««Зелена Хвиля Білекс», Івано-Франківської філії ПАТ «Укртелеком» м. Івано-Франківськ та НГВУ «Долинанафтогаз» м. Долина.

Під час проведення таких зібрань, працівникам доведено стан виробничого травматизму у їхніх галузях за поточний період цього року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року в області та по Україні в цілому.

Обговорено основні причини та обставини настання нещасних випадків, а також запропоновано ряд заходів щодо їх запобігання.

Відзначалися проблемні питання охорони праці, яким слід приділити значно більше уваги, зокрема: у транспортній галузі (ТзОВ ««Зелена Хвиля Білекс») під час виконання робіт по ремонту транспорту; у промисловості будівельних матеріалів (ТзОВ «КМБ СЕРВІС») щодо комплексу заходів і робіт по підготовці виробництва розчинно-бетонного вузла, технології виготовлення бетонних сумішей та розчинів, транспортування бетону і розчинів спецавтотранспортом, а також наголошено увагу про необхідність забезпечення працівників питною водою та дотриманні температурного режиму при погодних умовах що склалися в регіоні; у нафтогазовидобувній (НГВУ «Долинанафтогаз») дотримання вимог технологічного процесу, застосування технічно-справних засобів виробництва та забезпечення надійної, безпечної експлуатації вантажно-підіймальних машин та механізмів.

У галузі зв’язку (Івано-Франківської філії ПАТ «Укртелеком») звернено увагу на безпечне проведення робіт на висоті та у колодязях; застосування засобів колективного та індивідуального захисту; безпечне проведення вантажно-розвантажувальних робіт; виконання робіт із люльки підіймача та де є небезпека ураження електричним струмом.

За результатами семінар-нарад були винесені протокольні рішення щодо запобіганню виробничого травматизму, підвищення існуючого рівня стану охорони праці та утримання засобів виробництва у технічно-справному стані.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67