Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Завершилась планова перевірка підприємства ТОВ «Голд Дроп - Україна»
---

Завершилась планова перевірка підприємства ТОВ «Голд Дроп - Україна»

В період з 13 по 24 березня комісією Управління Держпраці в Івано-Франківській області була проведена планова всебічна перевірка щодо дотримання вимог законодавства з охорони праці, промислової безпеки та трудового законодавства на підприємстві ТОВ «Голд Дроп - Україна». Підприємство нове, з сучасними технологіями та використанням європейського досвіду.

Перевіркою встановлено, що на підприємстві впроваджена та функціонує система управління охороною праці, створені всі необхідні служби технічної підтримки виробництва, наказами призначені відповідальні за безпечне виконання робіт та експлуатацію обладнання, проводиться робота по забезпеченню безпечних та нешкідливих умов праці, забезпечене належне фінансування охорони праці та виконання інших заходів. 

При цьому, під час перевірки виявлено ряд порушень законодавства з охорони праці. Керівнику видано приписи на усунення порушень, за виявлені порушення притягнуто до адміністративної відповідальності керівника та відповідальних інженерно-технічних працівників підприємства. По завершенню перевірки проведено спільну нараду керівників та посадових осіб підприємства та представників Управління, за результатами наради прийняте протокольне рішення. 

Варто зазначити, що значна частина порушень була усунена в ході проведення перевірки.

 

Начальник відділу

нагляду на виробництві та

об’єктах підвищеної небезпеки                                                                                                Лукань Ю.Д.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67