Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Інформація про проведення семінарів-нарад протягом тижня на підприємствах машинобудування та енергетики
---

Інформація про проведення семінарів-нарад протягом тижня на підприємствах машинобудування та енергетики

Посадовими особами відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці управління Держпраці в Івано-Франківській області в період з 03-07 серпня 2015 року проводилися профілактичні заходи щодо попередження виробничого травматизму.

Зокрема в ТОВ «Вектор Капітал» м. Івано-Франківськ , ПП «Альфа Енерго Груп», працівникам було звернуто увагу на загальний стан електротравматизму в енергетичній галузі. В виступах звернуто увагу на додержання під час виконання робіт згідно технологічних карт та ППР, інструкцій з охорони праці при виконанні небезпечних видів робіт, демонтажні і монтажні роботи на повітряних лініях електропередач, навантажувально-розвантажувальних робіт , розкопка грунтів близько інженерних споруд.

Головні державні інспектора також взяли участь в проведені наради з працівниками ТзОВ «Завод Техмаш» с. Мостище Калуського р-н, де звернуто увагу, щодо організаційних та технічних заходів для безпечного проведення робіт , обов’язки осіб що відповідають за безпечне проведення робіт, відомчий нагляд за технічним станом верстатного обладнання, безпечне виконання робіт з електроінструментом, переносними світильниками, переносними електричними машинами та електрозварювальним устаткуванням.

06 серпня 2015 роком головні державні інспектори прийняли участь в нараді з працівниками ВАТ «Пресмаш» м. Івано-Франківськ, щодо організації безпечного виконання робіт в електроустановках до і вище 1000В, на дотримання безпечних умов праці під час виконання механічних обробки деталей та їх складанні, виконання протипожежних заходів дотримання законодавства з охорони праці.

04.08 2015 року проведено нараду в МП «Енергія». м. Городенка, щодо організації безпечного виконання робіт в електроустановках до і вище1000 В , при виконанні монтажних робіт, випробувальних та вимірювальних робіт в електроустановках.

05.08.2015 роком взято участь в оперативній нараді ПП «Електропожсервіс» м. Коломия, щодо безпечного виконання робіт в електроустановках до 1000В при монтажних роботах, на новобудовах, при монтажі та обслуговуванні пожежної сигналізації, при випробувальних та вимірювальних робіт в електроустановках, та спеціальних робіт на висоті. Звернуто увагу на організаційно-технічні заходи під час виконання робіт що є обов’язковим для працівників підприємства.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67