Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Інспектори Управління Держпраці в Івано-Франківській області провели перевірку ПП «Модультранс»
---

Інспектори Управління Держпраці в Івано-Франківській області провели перевірку ПП «Модультранс»

Інспекторами Управління Держпраці в Івано-Франківській області була проведена планова перевірка підприємства, що займається міжнародними пасажирськими перевезеннями, ПП «Модультранс».

Під час перевірки інспектори Управління виявили ряд порушень законодавства про працю. Зокрема, виявлено, що на підприємстві з працівниками не укладався колективний договір, 20 працівникам не проводили індексацію заробітної плати в межах прожиткового мінімуму, що є порушенням мінімальних гарантій в оплаті праці.

Також виявлено, низку порушень законодавства про охорону праці: не вибрано уповноважену найманими працівниками особу з питань охорони праці; працівники підприємства не інформуються про умови праці та про наявність на їх робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих факторів.

По завершенні перевірки було усунуто ряд порушень. Зокрема, до моменту завершення перевірки працівникам підприємства донарахована індексація у розмірі 61 тисяча гривень, виплата заробітної плати проводиться два рази на місяць.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67