Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло взяв участь в роботі колегії Снятинської райдержадміністрації
---

Начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло взяв участь в роботі колегії Снятинської райдержадміністрації

На колегії також були присутні голова та депутати райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів РДА, голови сільських рад, керівники установ та організацій району.

Начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області доповів про дотримання трудового законодавства у частині охорони та безпеки праці. Зокрема, звернув увагу щодо використання праці неоформлених працівників.

«Протягом січня-березня 2017 року інспекторами Управління було здійснено 209 перевірок на підприємствах, установах, організаціях різних форм власності та у фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності з питань використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин та виплати заробітної плати «в конвертах». Проведеними перевірками було виявлено, що 50 суб’єктів господарювання використовували найману працю без належного оформлення трудових відносин. На усунення виявлених порушень внесено 50 приписів, що знаходяться на контролі в Управлінні Держпраці в Івано-Франківській області» - зауважив Ігор Росипайло.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67