Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Безпека праці та профілактика виробничого травматизму
---

Безпека праці та профілактика виробничого травматизму

Посадовими особами відділу нагляду у будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку управління Держпраці в Івано-Франківській області з 10 по 14 серпня 2015 року проведено 4 спільних семінар-наради із суб’єктами господарювання області, зокрема: у ТзОВ «Укр-Євро» м. Долина, у ТзОВ «КП-Стандарт-ІФ» м. Івано-Франківськ, у ТзОВ «Бетур-Транс та ТзОВ «Віко-Транс» м. Калуш.

На семінар-нарадах, працівникам підприємств доведено стан виробничого травматизму у їхніх галузях за попередні роки та поточний період цього року.

Обговорено основні причини та обставини настання нещасних випадків, а також запропоновано ряд заходів щодо їх запобігання.

Відзначалися проблемні питання охорони праці, яким слід приділити значно більше уваги, а саме: у перевізників, які займаються вантажними перевезеннями (ТзОВ «Бетур-Транс та ТзОВ «Віко-Транс») це безпека руху, забезпечення технічно-справних транспортних засобів на лінії та дотримання водіями «Правил дорожнього руху України»; у будівництві (ТзОВ «КП-Стандарт-ІФ») дотримання вимог безпеки під час виконання робіт на висоті, контролювання дотримання працівниками субпідрядних організацій рішень із питань охорони праці, застосування засобів індивідуального захисту та безпечне проведення вантажно-підіймальних робіт кранами; у металургійній галузі (ТзОВ «Укр-Євро») обговорено питання безпечної експлуатації вантажно-підіймальних машин та механізмів.

Керівники товариств доповіли про загальний стан охорони праці на місцях, основні недоліки у методиці безпечного виконання робіт та шляхи їх ліквідації.

За результатами семінар-нарад були винесені протокольні рішення щодо запобіганню виробничого травматизму, підвищення існуючого рівня стану охорони праці та утримання засобів виробництва у технічно-справному стані.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67