Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » В Надвірнянському районному центрі зайнятості - проведено круглий стіл з роботодавцями з метою удосконалення і підвищення рівня працевлаштування
---

В Надвірнянському районному центрі зайнятості - проведено круглий стіл з роботодавцями з метою удосконалення і підвищення рівня працевлаштування

Люди з обмеженими фізичними можливостями потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб знайти себе в суспільстві.

Сучасний ринок праці диктує жорсткі вимоги до шукачів роботи, тому кожному з них потрібно активізувати свої зусилля в пошуку роботи. А людям з обмеженими можливостями набагато складніше, адже у них є певні проблеми зі здоров’ям, які не дозволяють їм виконувати ту чи іншу роботу. Труднощі, пов’язані з працевлаштуванням цієї категорії осіб несуть у собі індивідуальні, психологічні та фізичні особливості організму. Для залучення або повернення осіб з інвалідністю до активного соціального життя необхідно об’єднання зусиль різних інституцій, які опікуються проблемами інвалідів.

Саме з цією метою Надвірнянським центром зайнятості 18 серпня 2015 року був організований круглий стіл на тему «Шляхи стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, в тому числі, для осіб з особливими потребами». В заході взяли участь головний державний інспектор Управління Держпраці в Івано- Франківській області - Сабадаш Роксоляна Тарасівна, а також представник Івано-Франківського Фонду соціального захисту інвалідів, начальник відділу взаємодії з роботодавцями, фахівці центру зайнятості, начальник відділу активної підтримки безробітних та роботодавці (присутні в кількості 14 осіб).

Розпочала захід Ірина Ткач, яка ознайомила присутніх з метою та програмою проведення круглого столу про можливості служби зайнятості щодо працевлаштування інвалідів.

Головний державний інспектор Управління Держпраці Роксоляни Сабадаш розповіла про права та гарантії людей з інвалідністю, оформленням трудових відносин, обмеженням праці.

Захід пройшов в доброзичливій атмосфері, було багато запитань з боку роботодавців, на які вони отримали відповідь.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67