Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » У ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття » представниками Управління проведена нарада з нагоди святкування Всесвітнього дня охорони праці
---

У ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття » представниками Управління проведена нарада з нагоди святкування Всесвітнього дня охорони праці

 

14 квітня  2016 року представниками  Управління Держпраці в Івано-Франківській області проведена нарада з керівниками структурних підрозділів, відділів і служб в ПАТ  «Нафтохімік Прикарпаття» щодо   святкування Всесвітнього дня охорони праці, розроблення заходів та впровадження в дію девізу Дня охорони праці  «Стрес на робочому місці: колективний виклик», а також  профілактики травматизму на виробництві. Зі сторони управління у нараді взяли участь начальник відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Пленюк В.М., головний державний  інспектор Ємець Л.С., начальник сектору гірничого нагляду Мельник Б.І.

Представники Управління довели до присутніх стан виробничого травматизму по Україні та Івано-Франківській області за 2015 рік та І-й квартал  2016  року, навели конкретні приклади нещасних випадків, які мали місце у   хімічній, нафтохімічній галузі, обговорено причини та обставини їх допущення; забезпечення індивідуальними і колективними засобами захисту та їх використання.

Було наголошено, що настання нещасних випадків можна запобігати шляхом формування та розвитку культури охорони праці через впровадження превентивних заходів з попередження виробничого травматизму під час виконання робіт, головна мета яких – зацікавити, навчити, зробити охорону праці невід’ємною складовою нашого життя.

Особлива увага була приділена підготовці та святкування Всесвітнього дня охорони праці, впровадження в дію девізу Дня охорони праці  «Стрес на робочому місці: колективний виклик». В зв’язку з цим наголошено про зростання  травматизму на виробництві по психофізіологічних  причинах – друге місце (понад 23%) до яких належить і стрес на робочому місці, високої смертності на виробництвах  що у великій мірі пов’язано з стресовими ситуаціями, а саме, підвищені навантаження, затримки з заробітною платою, страх за втратою робочого місця, скриття  наявних захворювань, а часом моральне та фізичне насилля, тощо, а звідси втрати робочих днів та значні фінансові втрати.

Керівництвом підприємства, в свою чергу, проінформовано присутніх про хід виконання заходів охорони праці запланованих у 2016 році, підготовки до святкування Дня охорони праці, створення кабінету психо-фізичної реабілітації, релаксації.  Присутніх було запевнено про вжиття додаткових заходів у сприянні підвищення існуючого рівня охорони праці.

За результатами наради    прийняті та затверджені протокольні рішення.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67