Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Нарада з керівниками закладів освіти Городенківського району
---

Нарада з керівниками закладів освіти Городенківського району

В рамках виконання заходів з нагоди відзначення міжнародного  Дня охорони праці 15 квітня 2016 року проведена нарада з керівниками закладів освіти Городенківського району. На нараді обговорено звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році Дня охорони праці в Україні та  розглянуто питання щодо  підготовки котельних установок до нового опалювального періоду та безпечної їх експлуатації.

На нараді виступили: Заліщук М. М. – начальник відділу освіти РДА, Лахман Ю. П. – заступник начальника відділу освіти РДА, Олексюк М. М. – головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці в Івано-Франківській області, Соф’як В.В. – страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Городенківському районі, Юрковський О.Я. – спеціаліст з охорони праці групи ЦГЗ відділу освіти РДА, керівники закладів та установ освіти.

Виступаючі наголосили на необхідності створення належних, безпечних та здорових умов праці на кожному робочому місці, вирішення організаційних та технічних проблем охорони праці.

Головний державний інспектор Олексюк М. М. особливу увагу звернув на психосоціальні ризики та стреси на робочому місці, які є одними з найскладніших питань у сфері охорони праці. Він довів до відома присутніх  обставини та причини нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 21 лютого цього року з оператором котельні Чернятинського ДНЗ «Теремок» Андрусяком В. Ю., про характерні порушення вимог законодавчих і нормативно-правових актів з питань охорони праці, які виявлено в даному закладі.

За результатами обговорення вирішено в кожному навчальному закладі освіти розробити  та виконати заходи з нагоди Дня охорони праці, з підготовки котельних установок до нового опалювального періоду та безпечної їх експлуатації.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67