Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » В НГВУ «Надвірнанафтогаз» розпочато проведення заходів з нагоди святкування Всесвітнього дня охорони праці
---

В НГВУ «Надвірнанафтогаз» розпочато проведення заходів з нагоди святкування Всесвітнього дня охорони праці

19 квітня  2016 року представниками Управління Держпраці в Івано-Франківській області проведено спільно з керівництвом підприємства наради в трудових колективах структурних підрозділів, відділів і служб в НГВУ «Надвірнанафтогаз» щодо святкування Всесвітнього дня охорони праці, розроблення заходів та впровадження в дію девізу Дня охорони праці  «Стрес на робочому місці: колективний виклик», а також  профілактики травматизму на виробництві. Зі сторони управління у нараді взяли участь перший заступник начальника Управління Мазур Р.Б., начальник відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Пленюк В.М., від підприємства начальник Чуприна В. С. та заступник Гресько С. М.

Присутніх інформовано про стан виробничого травматизму по Україні та Івано-Франківській області за 2015 рік та І-й квартал  2016  року, наведено конкретні приклади нещасних випадків, які мали місце у нафтогазовидобувній промисловості, обговорено причини та обставини їх настання.

Наголошено про зростання  травматизму на виробництві по психофізіологічних  причинах, відсоток, яких по області становить понад 26% від загального травматизму, що у великій мірі пов’язано з стресовими ситуаціями на виробництві, а саме, підвищена напруженість праці, рівень оплати праці, страх втрати роботи, приховування захворювань працівником при виконанні робіт, тощо, а звідси втрати робочих днів та значні фінансові втрати.  Вказано, що саме тому «Стрес на робочому місці: колективний виклик» став девізом  святкування Всесвітнього дня охорони праці в цьому році.

Підкреслено, що на даний час набуло актуальності запобігання настання нещасних випадків шляхом формування та розвитку культури охорони праці, культури виробництва через впровадження превентивних заходів з попередження виробничого травматизму під час виконання робіт, головна мета яких – зацікавити, навчити, зробити охорону праці невід’ємною складовою нашого життя.

Керівництвом підприємства, в свою чергу, проінформовано присутніх про хід виконання заходів охорони праці запланованих у 2016 році, підготовки до святкування Дня охорони праці, створення кабінету охорони праці та  психофізичної реабілітації, релаксації, підготовку до висвітлення в засобах масової інформації проведення заходів до Дня охорони праці, залучення всіх працюючих, а також колишніх працівників, ветеранів виробництв до святкування Дня охорони праці. Присутніх було запевнено про вжиття додаткових заходів у сприянні підвищення існуючого рівня охорони праці, проведення підвищення кваліфікації  працівників, розвиток навчально-курсового комбінату для цих цілей.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67