Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » В ПАТ «Івано-Франківськгаз» проведена нарада до Всесвітнього дня охорони праці.
---

В ПАТ «Івано-Франківськгаз» проведена нарада до Всесвітнього дня охорони праці.

Відповідно до указу Президента від 18 серпня 2006року № 165/2006  «Про День охорони праці» в Україні було підтримано ініціативу Міжнародної організації праці з відзначення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці.

В 2016 році святкування Всесвітнього дня охорони праці проходить під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик». З нагоди святкування з ініціативи Управління Держпраці в Івано-Франківській області в ПАТ «Івано-Франківськгаз» відбулася семінар-нарада за участю заступника начальника відділу нагляду на виробництві і  на об’єктах підвищеної небезпеки - Юрія Дмитровича Луканя.

В своїй доповіді Юрій Лукань розповів присутнім  про небезпеку стресу на робочому місці, провів аналіз  стану виробничого травматизму по Україні та Івано-Франківській області за 2015 рік та І-й квартал  2016  року порівняно з 2014 роком, визначив основні причини і події нещасних випадків, зауважив, що по Україні тривалий час зберігається ситуація,коли серед причин настання нещасних випадків друге місце посідають психофізіологічні причини ( близько 23% загальної кількості), до яких і належить стрес на робочому місці.

З доповіддю про загальний  стан охорони праці на підприємстві  і про підготовку до відзначення Всесвітнього дня охорони праці, про хід виконання заходів  виступили  головний інженер ПАТ Івано-Франківськгаз Височанський Ігор Іванович  і начальник відділу охорони праці ПАТ «Івано-Франківськгаз»   Дутчак Михайло Іванович. В обговоренні взяли участь також керівники та посадові особи структурних підрозділів ПАТ «Івано-Франківськгаз».

Під час семінар-наради представником  Управління було надано відповіді на запитання працівників товариства щодо дотримання вимог законодавства про охорону праці.

На завершення зустрічі Юрій Лукань наголосив про важливість порушених питань і звернувся до керівників і працівників товариства із пропозицією щодо необхідності проведення конкретних профілактичних заходів, спрямованих на запобігання стресів та їх потенційним наслідкам на робочому місті.

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67