Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Газовики ПАТ «Тисменицягаз» готуються до відзначення Всесвітнього дня охорони праці.
---

Газовики ПАТ «Тисменицягаз» готуються до відзначення Всесвітнього дня охорони праці.

27 квітня 2016року  в   ПАТ «Тисменицягаз» відбулась  семінар-нарада з нагоди проведення Всесвітнього дня охорони праці,  девіз якого- „Стрес на робочому місці: колективний виклик”.

В нараді прийняли участь керівництво і трудовий колектив ПАТ «Тисменицягаз» та  заступник начальника відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці в Івано-Франківській області - Лукань Юрій Дмитрович.

В своїй доповіді Юрій Лукань зауважив,  що психосоціальні ризики та стрес на робочому місці є одними з найскладніших питань у сфері охорони праці та здоров’я, актуальність яких загальновизнана для всіх країн, професій та працівників. Усі наслідки стресу на робочому місці негативно впливають на стан виробничого травматизму, на діловий імідж та конкурентоспроможність підприємства, а в грошовому еквіваленті призводять до значних фінансових втрат. Доповідач довів до присутніх стан виробничого травматизму по Україні і в області за 2015рік , та провів аналіз основних причин і видів подій.

Керівництво ПАТ «Тисменицягаз» прозвітувало про хід виконання заходів, розроблених на товаристві  до Дня охорони праці.

Усвідомлюючи важливість порушених питань, було вирішено  звернути увагу на   необхідність  проведення конкретних профілактичних заходів для попередження стресу на робочому місці.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67