Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Прес-конференція начальника Управління Держпраці до Дня охорони праці
---

Прес-конференція начальника Управління Держпраці до Дня охорони праці

З нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці відбулась прес-конференція начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області, на якій були присутні голова обласного об’єднання організацій роботодавців Микола Круць, голова ради профспілок області Ігор Басюк, представники бізнесу та переможці регіонального туру конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей».

Ігор Росипайло привітав усіх присутніх з Днем охорони праці: «Сьогоднішній день має сумний відтінок, тому що нагадує нам про тисячі загиблих та травмованих на виробництві. Ми вшановуємо їхню пам'ять та вкотре намагаємось, привернути увагу суспільства до питань охорони праці та безпеки працівників на робочому місці.»

Охорона життя і здоров'я працюючих від впливу небезпечних та шкідливих виробничих чинників і, зокрема, особистий внесок кожного у створення безпечних умов праці, забезпечення безаварійної роботи виробництв, запобігання виробничому травматизму і професійним захворюванням має важливе соціальне значення, адже здоров'я працівників безпосередньо впливає на працездатність людини, а відтак – на її добробут і подальший розвиток нашої країни.

Начальник Управління Держпраці спільно із головою організацій роботодавців та головою ради профспілок області вручив подяки підприємствам на яких стан охорони праці знаходиться на найвищому рівні. Також, грамотами та подарунками були відзначенні переможці регіонального туру конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей».

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67