Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » АНОНС: ІV Міжнародна науково-практична конференція “Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки”
---

АНОНС: ІV Міжнародна науково-практична конференція “Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки”

18-19 травня 2016 року у Києві відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція “Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки”. Ініціаторами проведення цього дводенного заходу виступають Державна служба України з питань праці, Інститут медицини праці НАМН України та ДП “Редакція журналу “Охорона праці “.
Під час конференції планується обговорити актуальні питання стратегії методів та інструментів оцінки та управління ризиками на виробництві, визначення приорітетних завдань і шляхів впровадження європейських підходів у системах управління охороною праці.
У заході візьмуть участь міжнародні та вітчизняні спеціалісти з охорони праці провідних підприємств і сертифікаційних установ.
Більш детальна інформація на сайті журналу «Охорона праці»:http://ohoronapraci.kiev.ua/risk-2016/ або за телефонами (044) 559-19-51 та (044) 558-74-27

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67