Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Обговорено стан охорони праці на ПАТ «Прикарпаттяобленерго» та Бурштинській ТЕС ПАТ ДТЕК «Західенерго»
---

Обговорено стан охорони праці на ПАТ «Прикарпаттяобленерго» та Бурштинській ТЕС ПАТ ДТЕК «Західенерго»

Посадовими особами відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці управління Держпраці в Івано-Франківській області взято участь в проведені селекторної наради з питань охорони праці та пожежної безпеки на ПАТ «Прикарпаттяобленерго» м. Івано-Франківськ. Заступником начальника відділу Данилюком М. Я доведена інформація працівникам підприємства про загальний стан травматизму на підприємствах енергетичної галузі. В промові наголошено, що керівникам слід приділити особливу увагу на організаційні та технічні заходи для безпечного проведення робіт, на організацію безпечного виконання робіт на комутаційних апаратах в електромережах напругою 6-10 кВ, організацією робіт із застосуванням автомобілів, вантажопідіймальних машин, механізмів та драбин, безпечне виконання робіт з електроінструментом та електрозварювальним устаткуванням.

Головний державний інспектор відділу Луців В. С. 17 серпня 2015 року взяв участь в нараді на Бурштинській ТЕС ПАТ ДТЕК «Західенерго». Ним була доведена інформація працівникам підприємства про загальний стан виробничого травматизму на підприємствах енергетичної галузі України. Також, звернуто особливу увагу на організаційні та технічні заходи для безпечного проведення робіт, організацію безпечного виконання робіт в електромережах напругою 6-10 кВ, організацією робіт із застосуванням автомобілів, вантажопідіймальних машин, механізмів та драбин, безпечне виконання робіт з електроінструментом та електрозварювальним устаткуванням .

 

Довідка: За оперативними даними станом на 27 липня 2015 року на підприємствах енергетичної галузі України сталося 20 нещасних випадків під час яких травмовано 29 осіб, у тому числі 10 осіб зі смертельними наслідками.

Зокрема, внаслідок ураження електричним струмом сталося 6 випадків, при цьому травмовано 7 осіб з них 4 смертельно.

Більшість нещасних випадків сталися у зв'язку з таким: невиконання технічних заходів, або недостатність їх; недостатня кваліфікація працівників; особиста необережність працівників.

Також щороку в інших галузях фіксуються нещасні випадки внаслідок ураження електричним струмом. З початку року травмовано 17 осіб, у тому числі 16 смертельно.

Роботодавцям особливу увагу необхідно звернути на такі питання: організаційні та технічні заходи для безпечного проведення робіт; обов'язки осіб, що відповідають за забезпечення проведення робіт; організація безпечного виконання робіт на комутаційних апаратах в електромережах напругою 6-10 кВ;

організація та виконання робіт в електроустановках із застосуванням автомобілів, вантажопідіймальних машин, механізмів та драбин;

безпечне виконання робіт з електроінструментом, трансформаторами, перетворювачами, переносними світильниками, переносними електричними машинами та електрозварювальним устаткуванням.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67