Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Відбувся урочистий запуск в експлуатацію лінії по виробництву батону на ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат»
---

Відбувся урочистий запуск в експлуатацію лінії по виробництву батону на ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат»

На минулому тижні відбувся урочистий запуск в експлуатацію лінії по виробництву батону на ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат».
Одночасно, заступник начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області Мирослава Клим та державні інспектори Управління Держпраці в Івано-Франківській області взяли участь у конференції ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» з питань кадрового забезпечення та дотримання вимог законодавства про працю.
На конференції були присутні керівники підприємств, які входять до складу холдингової компанії «Хлібні інвестиції», адміністрація ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» на чолі з директором С.М. Криворучко та директор інституту економіки і управління національного університету харчових технологій О.О. Шеремет.
Заступник начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області Мирослава Клим роз’яснила присутнім про важливість дотримання роботодавцями вимог законодавства про працю, роль територіальних органів Держпраці при здійсненні наглядової та контролюючої функції, посилення відповідальності посадових осіб і суб’єктів господарювання за порушення вимог чинного законодавства про працю.
Під час конференції жваво обговорювалися питання належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, правомірність надання відпусток без збереження заробітної плати, звільнення за прогул, розміри штрафних санкцій відповідно до статті 265 КЗпП України та підстави їх накладення. На всі питання учасників конференції державні інспектори надали вичерпні відповіді. Проведення таких превентивних заходів є одним з пріоритетних завдань Управління Держпраці області, що в подальшому дає можливість знизити рівень порушень чинного законодавства.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67