Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » В засіданні колегії Долинської районної державної адміністрації взяв участь начальник Управління Ігор Росипайло
---

В засіданні колегії Долинської районної державної адміністрації взяв участь начальник Управління Ігор Росипайло

В засіданні колегії Долинської районної державної адміністрації, яке відбулось 16 травня, взяв участь начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло.

На колегії також були присутні голова та депутати райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів РДА, голови сільських рад, керівники установ та організацій району.

Під час засідання колегії розглядалось питання стану дотримання мінімальних гарантій з оплати праці, легалізації заробітної плати та погашення заборгованості з її виплати.

«Здійснюючи планові чи позапланові заходи, на особливому контролі знаходиться питання дотримання мінімальних гарантій. Велику увагу приділяємо, коли суб’єкти господарювання переводять працівників на 0,5 ставки, відправляють у відпустку за власний рахунок чи не виплачують мінімальну заробітну плату, мотивуючи це тим, що людина переведена не на повну ставку» - наголосив Ігор Росипайло.

Також начальник Управління зазначив, що з початку 2017 року у районі проведено 28 перевірок з питань додержання законодавства про працю.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67