Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Брифінг керівника Держпраці в Івано-Франківській області Ігора Росипайла
---

Брифінг керівника Держпраці в Івано-Франківській області Ігора Росипайла

На минулому тижні відбувся брифінг керівника Держпраці в Івано-Франківській області Ігора Росипайла. Тема брифінгу: «Про підготовку закладів для оздоровлення  і відпочинку дітей у Івано-Франківській області до відкриття сезону в 2016 році та стан атракціонної техніки на території області».

«На території Івано-Франківської області атракціонну техніку експлуатують три суб’єкти господарювання: КП «Міський парк культури і відпочинку імені Івана Франка» м. Калуш ( експлуатує 5 атракціонів підвищеної небезпеки),  ПП «Редакція газети Кнайпа» м. Івано-Франківськ (експлуатує 17 атракціонів) та підприємець Гринюк Василь Іванович (експлуатує 15 пересувних атракціонів на території України). Проведення планових перевірок для таких суб’єктів господарювання передбачено чинним законодавством не частіше ніж один раз на 5 років. Остання така перевірка вказаних підприємств проводилась у 2013 році.

Оскільки важливим питанням залишається забезпечення безпечних умов експлуатації атракціонної техніки, з метою запобігання випадкам травматизму під час дозвілля та відпочинку населення, Управління Держпраці сподівається, що матиме змогу перевіряти дані суб’єкти щороку, шляхом звернення цих підприємств до Управління самостійно, перед початком кожного сезону. У КП «Міський парк культури і відпочинку імені Івана Франка» м. Калуш та ПП «Редакція газети Кнайпа» м. Івано-Франківськ закінчились терміни дії дозволів на експлуатацію атракціонної техніки і на сьогоднішній день до Управління Держпраці в Івано-Франківській області, за отриманням нових, вони не звертались.

Щодо закладів оздоровлення та відпочинку дітей, на території області в 2016 році передбачено функціонування 15 таких закладів. Інспектори Управління входять у склад координаційної ради, створеної при облдержадміністрації. Відповідно була створена робоча група і здійснений об’їзд закладів для оздоровлення  і відпочинку дітей з 19 по 26 травня 2016 року. Управлінням Держпраці проводяться перевірки таких основних питань, як функціонування системи управління охороною праці, стан навчання та інструктування працівників з питань охорони праці, відповідність вимогам нормативно-правових актів з питань охорони праці  території, спортивного інвентаря, харчоблоків, устаткування,  електроустаткування», - розповів Ігор Росипайло.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67