Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » На Прикарпатті проведено конкурс-змагання «Лісоруб - 2015»
---

На Прикарпатті проведено конкурс-змагання «Лісоруб - 2015»

26 серпня на території Озернянського лісництва ДП «Ворохтянське лісове господарство» відбулися щорічні обласні змагання вальників лісу.

У змаганні брали участь команди 15 підприємств Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства. Оцінювала виступи лісорубів комісія з Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства, до складу якої входив головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС управління Держпраці в Івано-Франківській області Кисляк Юрій Васильович.

Комісія оцінювала дії учасників у п’яти операціях: валка дерева, обрізка сучків, розкряжування стовбура комбінованим різом, точне розкряжування та монтаж нового ланцюга.

Перед проведенням змагань інженером з охорони праці ДП «Ворохтянське лісове господарство» учасникам змагань був проведений інструктаж з питань охорони праці.

Перед присутніми виступив і головний державний інспектор Кисляк Ю. В. Він зауважив, що професія вальника лісу – одна з найбільш травматичних. Відтак такі змагання – це демонстрація усіх норм та правил безпечної праці, яких необхідно дотримуватися щодня, адже немає нічого більш цінного ніж здоров’я та життя людини.

Щодо результатів змагань, то вже другий рік поспіль не залишив жодних шансів суперникам представник ДП «Делятинське лісове господарство» Віктор Дячук, який впевнено переміг у трьох із п’яти операціях. Він представлятиме Прикарпаття на загальноукраїнських змаганнях.

При обранні переможця до уваги бралося не лише якісне і швидке виконання вправ, а й суворе дотримання всіх вимог безпеки та охорони праці під час виконання технологічних операцій.

 

 

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67