Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Відбувся загальноукраїнський семінар-тренінг з охорони праці
---

Відбувся загальноукраїнський семінар-тренінг з охорони праці

В період з 16 по 18 травня в м.Яремче відбувся загальноукраїнський семінар-тренінг з охорони праці керівників і спеціалістів служб охорони праці, пожежної та техногенної безпеки ПАТ «Концерн Галнафтогаз», ТзОВ «ОККО Рітейл» і структурних підрозділів. В роботі семінару прийняли участь представники ГУ ДСНС у Івано-Франківській області, представники Мальтійської Служби Допомоги, начальник відділу нагляду на виробництві та об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці в Івано-Франківській області Лукань Юрій Дмитрович.

Семінар відкрив керівник служби охорони праці ПАТ «Концерн Галнафтогаз» Манько І.І., який ознайомив присутніх з тематикою виступів учасників тренінгу та метою проведення занять. Під час проведення семінару учасники семінару були ознайомлені з новими законодавчими та нормативно-правовими актами з охорони праці, промислової, техногенної та пожежної безпеки на об’єктах ПАТ «Концерн Галнафтогаз»; вивчали алгоритм дії посадових осіб при розслідуванні обставин і причин нещасних випадків; прийняли участь в теоретичних та практичних навчаннях представниками Мальтійської Служби Допомоги з надання екстреної медичної допомоги, у тому числі під час виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, та в практичних навчаннях по відпрацюванню плану локалізації та ліквідації аварійної ситуації по ліквідації пожежі на АЗС м.Яремче за участю Яремчанського РВ ДСНС у Івано-Франківській області з залученням 3 одиниць аварійно-рятувальної техніки та особового складу підрозділу.

Керівник служби охорони праці ТОВ «ОККО Рітейл» Осадців А.Л. доповів про хід виконання плану роботи служби на 2017 р. та алгоритм проведення аудитів за безпекою праці на об’єктах підвищеної небезпеки Товариства. Старший фахівець з пожежної безпеки Іщук П.О. ознайомив присутніх з системами протипожежного захисту та порядком їх монтажу, ремонту та обслуговування.

Начальник відділу нагляду на виробництві та об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці в Івано-Франківській області Лукань Ю.Д. ознайомив учасників семінару з особливостями наглядової діяльності у сфері охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці, додержання законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкового державного соціального страхування, довів до учасників семінару статистичні данні по виробничому травматизму на підприємствах України у розрізі областей та галузей нагляду за 2015-2016 рр. і чотири місяці 2017 р., відповів на запитання учасників семінару-тренінгу.

По завершенню семінару були опрацьовані пропозиції учасників семінару-тренінгу та підведені підсумки.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67