Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Керівникам інститутів громадянського суспільства
---

Керівникам інститутів громадянського суспільства

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства подати заявки для участі в установчих зборах по формуванню Громадської ради при Управлінні Держпраці в Івано-Франківській області.
До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.
Не можуть бути членами громадської ради народні депутати, посадові особи органів державної влади, навіть якщо їх делегували інститути громадянського суспільства (зразок заяви).
Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додаються:
• Рішення керівника інституту громадянського суспільства (далі – ІГС), якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах*.
• Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) ІГС щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.
• Інформація про результати діяльності ІГС протягом 2014 – 2015 років (не більше 2 стор. тексту формату А4).
• Біографічна довідка делегованого представника ІГС (не більше 2 стор. тексту формату А4).
• Копія письмової згоди делегованого представника ІГС на обробку його персональних даних, наданої ІГС як володільцю бази персональних даних його членів.
• Електронна версія документів, зазначених у п. 3, 4 заяви (на CD-диску або на електронну адресу: masru@yandex.ua).
• Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону.
Документи для участі в установчих зборах приймаються до 01 липня 2016 року включно, з 9:00 до 16:00 щодня, окрім вихідних, за адресою: Управління Держпраці в Івано-Франківській області, 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67, 4 поверх.
Контакти ініціативної групи:
Совин Мар’яна Степанівсна – відповідальний секретар ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Управлінні Держпраці в Івано-Франківській області, e-mail: sovyn91@mail.ru, тел. 75-22-29;
Мазур Руслан Богданович – голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Управлінні Держпраці в Івано-Франківській області, e-mail: masru@yandex.ua, тел. 75-22-26.
Установчі збори відбудуться 13 липня 2016 року.
Початок роботи об 11-00 год.
Місце проведення: Управління Держпраці в Івано-Франківській області, 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67, 4 поверх.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67