Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Проведено зустріч із керівництвом та трудовим колективом Вигодської міської лікарні.
---

Проведено зустріч із керівництвом та трудовим колективом Вигодської міської лікарні.

27 серпня у Вигодській міській лікарні проведено семінар-нараду щодо додержання законодавства про працю та охорону праці.

Головний державний інспектор відділу нагляду у агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Івано-Франківській області Органістий В.А. ознайомив присутніх зі станом виробничого травматизму в цілому по Україні та по Івано-Франківській області за 2014 р. в порівнянні з 2013 р. та за І-е півріччя 2015 р у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Проінформував присутніх та керівників підрозділів Вигодської міської лікарні із станом виробничого травматизму в галузі охорони здоров`я Івано-Франківської області; звернув увагу на основні причини настання нещасних випадків; розповів про основні проблематичні питання охорони праці в лікувальних закладах області; навів приклади характерних порушень вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці, виявлених під час перевірок лікувальних закладів в 2012-2014 роках.

Головний державний інспектор відділу контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів управління Держпраці в Івано-Франківській області Парахоняк О. Т. довів вимоги постанови КМУ «Про порядок повідомлення Державній фіскальний службі та її територіальним органам про прийняття працівників на роботу» та роз’яснив процедуру повідомлення органів Державної фіскальної служби щодо прийняття працівників на роботу, а також про порядок проведення індексації грошових доходів. Було надано консультації працівникам щодо окремих норм трудового законодавства, проінформовано присутніх про відповідальність за порушення вимог законодавства про працю.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67