Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » В рамках виконання превентивних заходів в Калуші відбулася зустріч представників Управління Держпраці із трудовим колективом ПП «Вомонд»
---

В рамках виконання превентивних заходів в Калуші відбулася зустріч представників Управління Держпраці із трудовим колективом ПП «Вомонд»

01 вересня 2015 року в Калуші представниками Управління Держпраці в Івано-Франківський області була проведена нарада з трудовим колективом ПП «Вомонд» з приводу дотримання вимог безпеки та запобіганню виробничого травматизму в харчовій та переробній промисловості Іван-Франківський області.

Головні державні інспектори відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Шендирівський О.Я. та відділу державного нагляду в машинобудуванні та енергетиці Луців В.С. довели присутнім інформацію про загальний стан електротравматизму в Івано-Франківській області та виконання вимог Правил охорони електричних мереж, Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів. Присутнім доведено про кількісні показники стану виробничого травматизму в цілому по Україні та по Івано-Франківській області за 2014р. у порівнянні з 2013р. та за І-е півріччя 2015р., ознайомили з станом виробничого травматизму в харчовій та переробній промисловості Івано-Франківської області та звернули увагу на основні причини настання нещасних випадків, а також розповіли про основні проблематичні питання охорони праці на переробних підприємствах області. Також акцентувалась увага присутніх на суворе дотримання вимог «Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів» і галузевих «Правил охорони праці для працівників берегових та рибообробних підприємств» (НПАОП 05.0-1.05-06) та наголошувалось, що невиконання вимог нормативно-правових актів може призвести до непоправних наслідків, тому керівництву ПП «Вомонд» потрібно слідкувати за дотриманням вимог цих правил і не допускати їх порушень та з усією відповідальністю поставитися до безпеки працівників під час обслуговування виробничого обладнання і виконання ними небезпечних робіт.

За результатами зустрічі прийнято відповідне протокольне рішення зобов’язуючого характеру.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67