Зробити домашньою|Додати в обране
  
---

ОГОЛОШЕННЯ!

Державна служба України з питань праці звертається до всіх навчальних центрів, що надають послуги з проведення навчання з питань охорони праці відповідно до пункту 5.2 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26 січня 2005 року № 15, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2005 року за № 231/10511.

Просимо листи-заявки про проведення перевірки знань з питань охорони праці надсилати до головних управлінь (управлінь) Держпраці в областях.

Листи-заявки навчальних центрів, що здійснюють свою діяльність у місті Києві та Київській області, надсилаються до державного підприємства «Головний навчально-методичний центр Держпраці» за адресою: вул. Вавілових, 10 а, м. Київ.

У листі-заявці потрібно зазначити: прізвище, ім’я, по батькові, посаду, місце роботи (назва підприємства, його чисельність та КВЕД основного виду діяльності) осіб, які пройшли навчання.

Додаток:

  1. Типове положення про навчання і перевірку знань з питань охорони праці.
  2. Перелік рекомендаційних питань для перевірки знань з питань охорони праці для суб’єктів господарювання, які проводять навчання з питань охорони праці відповідно до пункту 5.2 Типового положення (Завантажити).
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67