Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Посадовими особами управління Держпраці проведено спільні семінар-наради
---

Посадовими особами управління Держпраці проведено спільні семінар-наради

Посадовими особами управління Держпраці проведено спільні семінар-наради у суб’єктів господарювання, а саме: ПАТ «Івано-Франківськ-Авто» м. Івано-Франківськ та «Долинський газопереробний завод» ПАТ «Укрнафта» м. Долина.

На семінар-нарадах, працівникам підприємств доведено стан виробничого травматизму у їхніх галузях за попередні роки та поточний період цього року.

Обговорено основні причини та обставини настання нещасних випадків, а також запропоновано ряд заходів щодо їх запобігання.

Відзначалися проблемні питання охорони праці, яким слід приділити значно більше уваги, зокрема: дотримання правил безпеки під час застосування електроінструменту, компресорів, зварювальних трансформаторів, посудин, що працюють під тиском та виконання робіт за допомогою автопідйомників; дотримання вимог технологічного процесу, застосування технічно-справних засобів виробництва та забезпечення надійної, безпечної експлуатації вантажно-підіймальних машин та механізмів.

За результатами семінар-нарад були винесені протокольні рішення щодо запобіганню виробничого травматизму, підвищення існуючого рівня стану охорони праці та утримання засобів виробництва у технічно-справному стані.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67