Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Конференція з питань бухгалтерського обліку та оподаткування
---

Конференція з питань бухгалтерського обліку та оподаткування

21 червня 2017 року Спілка бухгалтерів Прикарпаття організувала  чергову конференцію з питань бухгалтерського обліку та оподаткування для керівників підприємств, установ, представників державних установ, бухгалтерів Івано-Франківській області.

У конференції взяла участь Ткачівська Ольга Василівна – начальник відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області.

Ольга Ткачівська доповідала про сьогоденні перевірки Управління Держпраці згідно нової постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 року №295. Зокрема, були висвітлені питання: щодо визначення коефіцієнту підвищення окладів для розрахунку відпускних; щодо порядку і правильності складання графіку відпусток; щодо виплати заробітної через установи банку; щодо соціальних відпусток і правильності перенесення їх на інший період, а також виплати компенсації при звільненні; щодо терміну відпустки без збереження зарплати та про наслідки для працівника і для роботодавця через порушення вимог чинного законодавства. Виступ був наповнений цікавою та необхідною інформацією для усіх присутніх учасників конференції. Кожен міг особисто задати запитання щодо актуальної для них проблеми.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67