Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Спільна нарада з головами міст обласного значення та головами ОТГ
---

Спільна нарада з головами міст обласного значення та головами ОТГ

29 червня 2017 року начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло провів нараду з міськими головами міст обласного значення та головами ОТГ. Обговорювалось питання передачі права проведення інспекційних відвідувань у сфері праці та зайнятості органам місцевого самоврядування.  

У зв’язку із реформою децентралізації з 01.01.2017 право проводити перевірки у сфері праці та зайнятості, накладати штрафи за порушення, складати протоколи про адміністративні правопорушення делеговано органам місцевого самоврядування.

«Зараз відбувається перехід на новий порядок здійснення контролю за додержанням законодавства про працю. Відповідна постанова, затверджена Кабінетом Міністрів України та вступила в дію 26 квітня цього року. Саме цей порядок зможе значно покращити ефективність контрольних заходів з питань подолання не задекларованої праці і безперечно позитивно вплине на стан оплати праці найманих працівників. Відтепер державний контроль за додержанням законодавства про працю здійснюватиметься у формі проведення інспекційних відвідувань інспекторами праці Держпраці та її територіальних органів, а також інспекторами праці виконавчих органів міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад » - зазначив Ігор Росипайло.

На місця передаються повноваження по трьох основних блоках – дотримання мінімальних гарантій оплати праці, забезпечення права людини на безпечні умови праці та на оплату цієї праці та виявлення нелегальної зайнятості. Саме за цими трьома позиціями заходи впливу будуть вживатися одночасно із внесенням припису. Що ж стосується Управління Держпраці, то воно, крім своїх безпосередніх функцій, також буде здійснювати нагляд за додержанням законодавства про працю відповідними органами місцевого самоврядування.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67