Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Представники управління Держпраці прийняли участь в семінар-нараді керівників навчальних закладів Долинського району
---

Представники управління Держпраці прийняли участь в семінар-нараді керівників навчальних закладів Долинського району

9 вересня 2015 року керівництво відділу освіти Долинської РДА в Долинському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті провело нараду з керівниками навчальних закладів району На семінар-нараді розглянуто питання «Про стан підготовки навчальних закладів району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років».

У нараді прийняли участь і виступили головні державні інспектори управління Держпраці у Івано-Франківській області Органістий В. А. та Берчак М. М.

Присутніх проінформовано про набрання чинності нових Правил безпеки систем газопостачання; звернуто увагу на їх вивчення керівниками навчальних закладів та їхнім заступникам з господарської частини; ознайомлено присутніх зі станом виробничого травматизму, який мав місце при експлуатації котлів у попередніх опалювальних періодах; доведено основні причини та обставини настання нещасних випадків; звернуто увагу присутніх на безпечну та безаварійну роботу котелень в осінньо-зимовий період; висвітлено питання експлуатації котлів, термін експлуатації яких вичерпано; наявність договорів на технічне обслуговування обладнання котелень із спеціалізованими організаціями, які мають дозволи на виконання таких робіт; наявність призначених осіб, відповідальних за безпечну експлуатацію котелень.

За результати семінар-наради прийнято протокольне рішення.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67