Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Начальник Управління Держпраці взяв участь в засіданні колегії Пенсійного фонду України в області
---

Начальник Управління Держпраці взяв участь в засіданні колегії Пенсійного фонду України в області

Минулого тижня відбулась колегія Головного управління Пенсійного фонду в Івано-Франківській області, в роботі якої взяв участь начальник Управління Держпраці в області Ігор Росипайло.

Колегія пройшла під головуванням начальника Головного управління Пенсійного фонду в Івано-Франківській області Надії Павлюк, яка розповіла про роботу Пенсійного фонду та відзначила кращі територіальні управління.

На засіданні підбили підсумки роботи органів Пенсійного фонду в Івано-Франківській області у І півріччі 2017 року та окреслили робочі завдання на ІІ півріччя.

Також на колегії були присутні голова ради профспілок області Ігор Басюк, заступник голови обласного об’єднання організацій роботодавців Василь Скригунець, начальники відділів та начальники територіальних управлінь Пенсійного фонду в області.

По закінченні роботи колегії Ігор Росипайло наголосив: «Завдяки обміну інформацією із Головним Управлінням Пенсійного фонду України в області та Головним Управлінням Державної Фіскальної Служби в області ми маємо змогу практично в online режимі бачити ситуацію з виплатою заробітної плати на належному рівні, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та погашенню заборгованості по заробітній платі, що склалася в області.»

 

Довідково: 26 липня 2016 року підписана угода «Про співпрацю між Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області, Головним Управлінням Державної Фіскальної Служби в Івано-Франківській області та Головним Управлінням Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області».

До органів Пенсійного фонду України в області за І півріччя 2017 року надійшло 1997 звернень громадян, що на 703 звернення або на 26% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Всього по Івано-Франківській області 359227 пенсіонерів середній розмір пенсії, яких становить – 1752, 63 гривні.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67