Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Представники управління Держпраці прийняли участь в семінар-нарадах керівників навчальних закладів
---

Представники управління Держпраці прийняли участь в семінар-нарадах керівників навчальних закладів

23 вересня 2015 року керівництво відділу освіти Богородчанської РДА в Богородчанському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті, та 24 вересня 2015 року керівництво Управління освіти Калуської міської ради в ЗОШ I-III ст. №2 м. Калуша провели наради з керівниками навчальних закладів районів. На семінар-нарадах розглядалось питання «Про стан підготовки навчальних закладів району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років».
У нараді прийняли участь і виступили головні державні інспектори управління Держпраці у Івано-Франківській області Органістий В. А. та Возняк М. А..
Органістий В. А. проінформував керівників навчальних закладів управління освіти Богородчанської РДА із станом виробничого травматизму в галузі освіти за минулий рік; особливу увагу звернув на збільшення травматизму під час виконання ремонтних робіт та експлуатації опалювальних агрегатів і приладів; про вирішення організаційних та технічних питань щодо підготовки до опалювального сезону.
Возняк М.А. відповіла на актуальні питання щодо розірвання трудового договору; порядком звільнення працівників на підставах, передбачених п.1 ст.40 КЗпП, кому з працівників надається перевага в залишенні на роботі при рівних умовах продуктивності праці і кваліфікації; розповіла про виплату вихідної допомоги в разі припинення трудового договору з підстав, зазначених п.6 ст.36 та пп.1,2 і 6 ст.40 КЗпП; довела до відома присутніх, що Законом України від 28.12.2014 № 77-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» (набрав чинності 1.01.2015р.).
За результатами семінар-нарад прийнято протокольне рішення зобов’язуючого характеру.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67