Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Профілактика виробничого травматизму та стан готовності до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років
---

Профілактика виробничого травматизму та стан готовності до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років

В ході проведення семінар-нарад висвітлено питання по створенню безпечних умов праці та дотримання вимог промислової безпеки під час виконання робіт, зниження ризиків виникнення та запобігання нещасних випадків, а також щодо готовності суб’єктів господарювання житлово-комунального господарства до безпечної та безаварійної роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.
Проведення таких превентивних заходів, як семінар-наради з охорони праці дозволяє у формі діалогу між органами державного нагляду та суб’єктами господарювання обговорювати важливі питання безпеки виробництва, зниження ризиків, попередження нещасних випадків, поділитись існуючими проблемами та почути шляхи їх вирішення.
Під час проведення семінар-нарад присутніх проінформовано про стан виробничого травматизму на підприємствах регіону, основні причини травмування працівників під час виконання робіт, обов’язок роботодавця по створенню безпечних умов праці відповідно до законодавства з питань охорони праці.
Керівники підприємств доповіли про загальний стан охорони праці на місцях, основні недоліки у методиці безпечного виконання робіт та шляхи їх ліквідації, а також про готовність до безпечної та безаварійної роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.
За результатами семінар-нарад були винесені протокольні рішення щодо запобіганню виробничого травматизму, підвищення існуючого рівня стану охорони праці, утримання засобів виробництва у технічно-справному стані, безпечного та безаварійного функціонування в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67