Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Превентивний захід з питань дотримання порядку оформлення трудових відносин та своєчасності оплати праці
---

Превентивний захід з питань дотримання порядку оформлення трудових відносин та своєчасності оплати праці

05 жовтня 2017 року у Надвірнянському центрі зайнятості головним державним інспектором Управління Держпраці в Івано-Франківській області було проведено семінар щодо питань дотримання порядку оформлення трудових відносин та своєчасності оплати праці.

Основна мета заходу - обговорення основних проблем працевлаштування громадян, їхні переваги та державні гарантії в оплаті праці. А також, ознайомлення з трудовими правами, особливостями укладення трудового договору та захистом своїх трудових прав на робочому місці.

Головний державний інспектор Роксоляна Сабадаш розповіла про зміни до Кодексу законів про працю України (ст.. 265), згідно з якими за допущення працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин, недотримання державних гарантій в оплаті праці, порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі та інших порушень вимог трудового законодавства, з березня 2016 року, юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді накладання фінансових санкцій.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67