Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » За неоформлених працівників винесено постанову про накладення штрафу
---

За неоформлених працівників винесено постанову про накладення штрафу

До Управління Держпраці в Івано-Франківській області надійшло колективне звернення щодо використання фізичною особою-підприємцем праці неоформлених працівників.

Так, в ході інспектування встановлено, що фізична особа-підприємець допустила до роботи 3-х працівників без оформлення з ними трудових договорів. Працівники виконували роботи по утепленні фасаду будинків без офіційного працевлаштування.

Відповідно до статті 265 КзПП України на фізичну особу-підприємця накладено фінансову санкцію в розмірі 288 тис. грн. за фактичний допуск працівників до роботи без оформлення трудового договору.

Управління Держпраці в Івано-Франківській області нагадує, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомленням до територіальних органів Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу, яке подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою.

За допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть фінансову відповідальність у розмірі – 30 мінімальних зарплат, за кожного працівника, це 96 000 грн. (якщо мінімальна зарплата 3200 грн.).

 

 

Фото: джерело google.com.ua

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67