Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » У жовтні погашена заборгованість із виплати заробітної плати в сумі 3,476 млн. грн
---

У жовтні погашена заборгованість із виплати заробітної плати в сумі 3,476 млн. грн

Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області в жовтні 2017 року за зверненнями працівників та листом правоохоронних органів проведено перевірки на трьох підприємствах - боржниках. На виконання приписів головних державних інспекторів Управління підприємства-боржники  погасили  заборгованість  із виплати  заробітної плати  в сумі 3,476 млн. грн. перед 983 працівниками. Також, підприємствами області донараховано і виплачено індексацію заробітної плати в сумі 599,8 тис. грн.

За порушення вимог частини 1 та частини 3 статті 24 КзПП України в жовтні 2017 року посадовими особами Управління накладено штрафні санкції на юридичних осіб в розмірі 1,056 млн. грн. за допуск до роботи працівників без оформлення з ними трудових договорів.

Інспекторами Управління було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань дотримання порядку оформлення трудових відносин, своєчасності виплати заробітної плати та інших питань законодавства про працю у 76 роботодавців, в тому числі на підприємствах, де порушуються строки виплати заробітної плати.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67