Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Ігор Росипайло прийняв участь в засіданні колегії Пенсійного фонду України в області
---

Ігор Росипайло прийняв участь в засіданні колегії Пенсійного фонду України в області

29.11.2017 року відбулось засідання колегії Головного управління Пенсійного фонду в Івано-Франківській області, в роботі якої взяв участь начальник Управління Держпраці Ігор Росипайло.
Колегія пройшла під головуванням начальника Головного управління Пенсійного фонду в Івано-Франківській області Надії Павлюк.
На засіданні обговорили питання щодо стану реалізації органами Пенсійного фонду Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» Так, з 1 жовтня 2017 року в області проведено перерахунки пенсій. Всього по Івано-Франківській області за Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» підвищено пенсій 320 тисячам пенсіонерів. Середній розмір підвищення склав 578, 69 гривень.
Також на засіданні колегії розглядалось питання стану виконання в органах Пенсійного фонду Закону України «Про звернення громадян». За 10 місяців 2017 року до органів Пенсійного фонду в області надійшло 3781 звернення, переважна більшість звернень стосується правильності призначення і перерахунку пенсій та визначення права на пенсію.
Органами Пенсійного фонду України в області разом з Управлінням Держпраці та Державної фіскальної служби України в області реалізуються спільні заходи, спрямовані на виявлення праці неоформлених працівників. Так, завдяки вжитим спільним заходам в області станом на 01.11.2017 легалізовано 263 працівники, кількість застрахованих осіб із заробітною платою, меншою за мінімальну, зменшилась на 4,7 тис. осіб, також на 6,2% зменшилась кількість осіб, які працювали за договорами цивільно-правового характеру.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67