Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Нарада-семінар з керівниками підприємств та підприємцями Богородчанського району
---

Нарада-семінар з керівниками підприємств та підприємцями Богородчанського району

5 грудня 2017р. в приміщенні Богородчанської  РДА  Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області спільно із Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області та Богородчанською РДА в рамках Всеукраїнського тижня права проведено нараду-семінар з керівниками підприємств та підприємцями  Богородчанського району з питань охорони праці і трудового законодавства.

З лекцією на тему: «Дотримання законодавства про охорону праці – запорука збереження життя і здоров’я працівників» виступив Михайло Ковалюк, начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці. Галина Самуляк, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, виступила з інформацією щодо вимог трудового законодавства.

Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та страхові виплати говорила заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Івано-Франківській області Надія Глинська. Щодо стану виробничого травматизму в області і районі та заходи по їх попередженню присутніх проінформував Василь Соф'як, страховий експерт Фонду.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67