Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Семінар для працівників ПАТ «Карпатське управління геофізичних робіт»
---

Семінар для працівників ПАТ «Карпатське управління геофізичних робіт»

Інспекторами Управління Держпраціспільно з працівниками Управління Юстиції в Івано-Франківській області проведено інформаційний семінар до Всеукраїнського тижня права для працівників ПАТ «Карпатське управління геофізичних робіт», яке виконує роботи підвищеної небезпеки.

Головний державний інспектор Управління Держпраці Роман Федько розповів про гарантії прав на охорону праці. Зауважив на правах працівників на пільги і компенсації за важкі та шкідливі умови праці, відшкодування шкоди у разі ушкодження здоров’я працівників або у разі їх смерті відповідно статей 7,9 Закону України «Про охорону праці» А також наголосив на права охорони праці жінок, неповнолітніх та інвалідів.

Головний державний інспектор Управління Держпраці Галина Мединська наголосила, що згідно зі ст.43 Конституції України кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується.

На сьогодні одним з актуальних питань є оформлення трудових відносин між роботодавцем та найманим працівником. За частиною 3 статті 24 КЗпП України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу.

Потрібно чітко розуміти всі ризики та наслідки використання найманої праці без належного оформлення. Для працівника – це втрата всіх гарантій у сфері праці – права на гідні умови праці, захист від незаконного звільнення, права на визначену тривалість робочого часу і часу відпочинку, соціальне страхування у разі втрати працездатності, і, як наслідок, права на пенсійне забезпечення.

Головний державний інспекторУправління ДержпраціАндрій Гаман розповів про необхідність дотримання прав щодо гігієни праці на підприємстві а також зауважив на основних завданнях у сфері гігієни праці, а саме: виконання заходів щодо запобігання виникненню професійних захворювань, своєчасним здійсненням профілактичних заходів, наявністю обов’язкових медичних оглядів, дотримання вимог санітарних норм і правил.

Начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Катерина Шумська ознайомила присутніх із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та он-лайн сервісами Міністерства юстиції України. Працівникам підприємства роздано інформаційне видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей» та інформаційні буклети на такі теми: вирішення спорів, порядок нарахування субсидій.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67