Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Cемінар-нарада для працівників «Долинського ГПЗ» ПАТ Укрнафта
---

Cемінар-нарада для працівників «Долинського ГПЗ» ПАТ Укрнафта

З нагоди відзначення Всеукраїнського тижня права інспекторами Управління Держпраці в Івано-Франківській області спільно з представниками Територіального Управління Юстиції в Івано-Франківській області проведено інформаційний семінар-нараду для працівників «Долинського ГПЗ» ПАТ Укрнафта.

В заході прийняли участь завідувач сектору гірничого нагляду Богдан Мельник, головний державний інспектор Богдан Семак та головний державний інспектор з гігієни праці Андрій Гаман. Працівникам підприємства було роз’яснено гарантії прав на охорону праці, відповідно до Закону України «Про охорону праці». Зокрема, під час укладання трудового договору, коли  роботодавець повинен проінформувати працівника під розписку про умови праці та про наявність на його робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих факторів, які ще не усунуто, можливі наслідки їх впливу на здоров'я та про права працівника на пільги і компенсації за роботу в таких умовах відповідно до законодавства. Також проінформовано про необхідність забезпечення, належного утримання та користування засобами індивідуального захисту, колективного захисту, про особливості охорони праці жінок, неповнолітніх осіб та інвалідів.

Про роботу, яка ведеться Управлінням Держпраці та про порядок проведення заходів державного нагляду, права суб’єктів господарювання та їх обов’язки під час проведення планових та позапланових перевірок розповів Богдан Мельник. На семінар-нараді згадали також про стан травматизму та нещасних випадків, як по Україні, так і на території області. Звернули увагу на основні причини, що призводять до нещасних випадків. Андрій Гаман розповів про необхідність дотримання прав щодо гігієни праці на підприємстві, а також зауважив на основних завданнях у сфері гігієни праці, а саме: виконання заходів щодо запобігання виникненню професійних захворювань, своєчасним здійсненням профілактичних заходів, наявністю обов’язкових медичних оглядів, дотримання вимог санітарних норм і правил.

Представники Територіального Управління Юстиції  Катерина Шумська та Віра Бойко ознайомили присутніх із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та он-лайн сервісами Міністерства юстиції України.

Працівники Управління Держпраці закликали присутніх дотримуватися правил і вимог безпеки не тільки під час виконання своїх обов’язків на робочому місці, але й у побуті. Наголосили про можливість виникнення додаткових небезпек у зв’язку з настанням зимового періоду та опалювального сезону.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67