Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Про стан дотримання законодавства про працю в області у ефірі "Радіо дзвони"
---

Про стан дотримання законодавства про працю в області у ефірі "Радіо дзвони"

В ефірі «Радіо дзвони» начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло розповів про дотримання роботодавцями області законодавства про працю та гарантій працівникам при призові на строкову військову службу у особливий період.

Протягом 2017 року фахівцями Управління було проведено понад 600 перевірок роботодавців щодо питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів.

На усунення порушень законодавства про працю керівникам підприємств, установ та організацій внесено 486 приписів.

«На особливому контролі в Управлінні є питання своєчасності виплати заробітної плати. Так, на виконання приписів державних інспекторів погашено заборгованість із виплати заробітної плати 7079 працівникам на загальну суму 23 932 000 грн. та донараховано індексацію заробітної плати працівникам на загальну суму 2,309 млн. грн», - зазначив Ігор Росипайло.

З початку 2017 року перевірками встановлено, що 6 роботодавцями не дотримано вимог ст. 119 КЗпП України щодо надання гарантій 10 працівникам при призові на строкову військову службу у особливий період. На усунення порушень керівникам підприємств внесено 6 приписів та складено 3 протоколи про адміністративні правопорушення за ч 7 ст. 41 КУпАП. Також, відповідно до статті 265 КЗпП України у січні-грудні 2017 року на роботодавців Івано-Франківської області за порушення ст. 119 КЗпП України винесено 5 постанов про накладення фінансових санкцій.

На особливому контролі в Управлінні є дотримання законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів, про працю неповнолітніх та питання дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

Одним із головних завдань Управління є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців та населення. Так, спеціалістами у минулому році проведено 750 превентивних заходів.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67