Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Про стан охорони праці говорили з керівниками структурних підрозділів ІФДМУ
---

Про стан охорони праці говорили з керівниками структурних підрозділів ІФДМУ

Фахівцями Управління Держпраці в Івано-Франківській області проведено нараду з керівниками підрозділів та інженерно-технічними працівниками Івано-Франківського національного медичного університету.

У нараді прийняли участь начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері, головні державні інспектори цього відділу та відділу нагляду на виробництві і об’єктах підвищеної небезпеки.

На нараді розглянуто питання стану усунення порушень вимог законодавчих і нормативно-правових актів з питань охорони праці, що виявлені плановою перевіркою, яка проведена  у грудні 2017 року.

При цьому посадовими особами Управління акцентовано увагу присутніх на необхідність повного і вчасного усунення виявлених порушень; на характерні нещасні випадки в галузі соціально-культурної сфери, що допущені в 2017 році та заходи щодо їх попередження; на зміни в Типовому положенні про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці і  Положенні про розробку інструкцій з охорони праці; надано  конкретні роз’яснення на задані учасниками наради питання.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67