Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Семінар для працівників закладів освіти на Долинщині
---

Семінар для працівників закладів освіти на Долинщині

8 лютого 2018 року на базі Долинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар для директорів загальноосвітніх навчальних закладів Долинського району на тему: “Презентація послуг, що надаються службою зайнятості. Нові активні форми професійної орієнтації з учнівською молоддю” за участю заступника начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в Івано-Франківській області, головного державного інспектора відділу нагляду АПК та СКС Управління Держпраці в Івано-Франківській області, представників відділу освіти Долинської райдержадміністрації, військового комісара та головного інспектора Долинського РВ УДСНС.

Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в Івано-Франківській області Світлана Салига, відкриваючи семінар наголосила, що кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується (ст. 43 Конституції України). Разом з тим, відповідно до вимог чинного трудового законодавства при оформленні працівника на роботу в обов’язковому порядку укладається трудовий договір.

Потрібно чітко розуміти всі ризики та наслідки використання найманої праці без належного оформлення. Для працівника – це втрата всіх гарантій у сфері праці – права на гідні умови праці, захист від незаконного звільнення, права на визначену тривалість робочого часу і часу відпочинку, соціальне страхування у разі втрати працездатності, і, як наслідок, права на пенсійне забезпечення. Для роботодавця ризики полягають у фінансових втратах.

Також, на семінарі було піднято ряд питань трудового законодавства, а саме: прийом і звільнення з роботи, переведення і переміщення працівників, облік робочого часу педагогічних працівників та інші.

 Головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці в Івано-Франківській області Володимир Органістий ознайомив присутніх із станом охорони праці в цілому по області та по Україні за 2017 рік. Ознайомив представників відділу освіти Долинської райдержадміністрації з станом виробничого травматизму в закладах освіти Івано-Франківської області. Звернув увагу на основні причини настання нещасних випадків, а також розповів про основні проблематичні питання охорони праці в закладах освіти.

Представники Управління Держпраці в Івано-Франківській області надали ґрунтовні відповіді на питання, які цікавили керівників закладів освіти Долинщини.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67