Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Участь у нараді з охорони праці на Косівщині
---

Участь у нараді з охорони праці на Косівщині

15 лютого 2018 року було проведено нараду з охорони праці для керівників підприємств, установ, організацій та фізичних осіб – підприємців Косівського району, ініційований представниками Косівської райдержадміністрації та Верховинського відділення Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області.

В нараді взяли участь перший заступник голови Косівської райдержадміністрації – Богдан Марчук, начальник Верховинського відділення Фонду – Валерій Синітович, начальник відділу профілактики страхових випадків управління – Василь Соф'як, головний спеціаліст сектору експертизи тимчасової непрацездатності управління – Зіновій Гринів, головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці - Валентина Соколовська та головний державний інспектор відділу АПК та СКС управління Держпраці в Івано-Франківській області - Олег Шендерівський.

Представниками Фонду соціального страхування під час наради були висвітлені питання щодо медичної реабілітації застрахованих осіб та проведено аналіз травматизму по Івано-Франківській області за 2017 рік,.

Валентина Соколовська ознайомила учасників та присутніх з порядком проведення атестації робочих місць за умовами праці для працівників, зайнятих на роботах із шкідливими та важкими умовами праці. Наголосила на тому, що правовою основою для проведення атестації робочих місць за умовами праці є чинні законодавчі та нормативно-правові акти з питань охорони і гігієни праці. В ході доповіді інспектор звернула особливу увагу на те, що фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю, у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення, за кожного працівника.

Олег Шендерівський розповів про державну політику в галузі охорони праці та щодо права громадян на безпечні умови праці. Особливу увагу було зосереджено на дотримання роботодавцями чинних норм законодавства щодо декларативно-дозвільної системи. Крім того, у виступі були коротко наведена інформація про резонансні випадки групового та смертельного травматизму з початку 2018 року.

Виступ був наповнений необхідною інформацією для усіх присутніх учасників семінару, де кожен міг особисто задати запитання щодо актуальної для них проблеми.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67