Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Колегія Управління Держпраці: підбили підсумки роботи за 2017 рік
---

Колегія Управління Держпраці: підбили підсумки роботи за 2017 рік

22 лютого 2018 року відбулось засідання колегії Управління Держпраці в Івано-Франківській області на якому було підбито підсумки роботи Управління за 2017 рік та описано завдання про подальше вдосконалення наглядової діяльності.

«Управлінням Держпраці здійснюється постійний контроль та аналіз стану охорони праці, травматизму, дотримання роботодавцями усіх форм власності вимог законодавства про охорону праці, контроль за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення», - наголосив начальник Управління Ігор Росипайло.

Учасники колегії обговорили питання дотримання законодавства про працю та зайнятість населення та популяризації офіційної зайнятості.

Загалом у 2017 році на виконання приписів державних інспекторів праці було погашено заборгованість із виплати заробітної плати 7079 працівникам підприємств області на загальну суму 23 932 000 грн. Поновлено права 8 працівникам призваним на строкову військову службу та на військову службу по контракту в особливий період. Донараховано індексацію заробітної плати працівникам на 87 підприємствах на загальну суму 2 309 000 грн.

Щодо стану охорони праці на підприємствах області протягом 2017 року Управлінням Держпраці проведено перевірок додержання законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки у 621 суб’єкта господарювання та 1379 перевірок виробничих об’єктів. В ході проведених заходів виявлено 10989 порушень вимог законодавчих і нормативно-правових актів з охорони праці. На усунення виявлених порушень роботодавцям винесено 1032 приписи.

Члени колегії Управління Держпраці у Івано-Франківській області вирішили продовжити проведення превентивних заходів, спрямованих на поліпшення стану додержання законодавства з охорони праці, про працю, у тому числі і щодо неоформлених трудових відносин. Під час проведення перевірок з питань дотримання законодавства про працю  першочергово розглядати питання щодо оформлення трудових відносин між роботодавцем та працівником.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67