Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Участь у нараді з керівниками агропромислових формувань та фермерських господарств Тлумацького району
---

Участь у нараді з керівниками агропромислових формувань та фермерських господарств Тлумацького району

20 лютого 2018 року за ініціативи Тлумацької райдержадміністрації було проведено нараду про дотримання безпечних умов з охорони праці на період весняно-польових робіт для керівників агропромислових формувань та фермерських господарств Тлумацького району, в т.ч. з питань дотримання трудового законодавства та порядку проведення атестації робочих місць у шкідливих умовах праці.

В нараді взяли участь керівник апарату Тлумацької РДА - Мозиль Андрій, начальник відділу економічного аналізу управління агропромислового розвитку Тлумацької РДА - Олійник Михайло, начальник відділу геокадастру в Тлумацькому районі - Дузінкевич Руслан, заступник начальника – начальник Тлумацького відділення Тисменицької ОДПІ - Іванішин Микола, заступник начальника Тлумацького об’єднання управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області - Кочкодан Ірина, головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці – Середюк Ярослава та головний державний інспектор відділу АПК та СКС Управління Держпраці в Івано-Франківській області – Олексюк Микола.

Під час наради Середюк Ярослава доповіла про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці для працівників, зайнятих на роботах із шкідливими та важкими умовами праці, зокрема, в галузі агропромислового комплексу. У ході виступу керівникам агропромислових формувань та фермерських господарств було також доведено до відома інформацію щодо дотримання вимог трудового законодавства при прийняття працівників на роботу, обліку використання робочого часу працівників, дотримання мінімальних гарантій  в оплаті праці та наголошено про відповідальність роботодавців за порушення вимог трудового законодавства у вигляді фінансових санкцій.

Олексюк Микола розповів про державну політику в галузі охорони праці та права громадян на безпечні умови праці. Особливу увагу було зосереджено на дотримання роботодавцями чинних норм законодавства. З цією метою роботодавець повинен забезпечити функціонування системи управління охороною праці, проведення обов’язкових медичних оглядів працівників, навчання з питань охорони праці. Відповів на запитання присутніх з питань навчання з охорони праці, впровадження нормативно-правових актів на підприємстві, відповідальності за порушення вимог охорони праці.

Виступ був наповнений необхідною інформацією для усіх присутніх учасників семінару, де кожен міг особисто задати запитання щодо актуальної для них проблеми.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67